Jarmarky s Albertem 2015


Do projektu Jarmarky s Albertem, který je realizován o. p. s. Spolu dětem společně s Nadačním fondem Albert se letos zapojí prozatím největší počet dětských domovů – celkem se propojí 61 dětských domovů s prodejnami Albert po celé republice. Mezi nimi bude tak jako v minulých letech i náš dětský domov Loreta ve Fulneku. Projekt podporuje tvůrčí činnost, finanční gramotnost a základy podnikání dětí z dětských domovů.
Týmy z dětských domovů nejprve projdou školení obchodních dovedností a poté začnou vyrábět své originální výrobky z různých materiálů a chystat nápady jak vyzdobit své stánky a zaujmout zákazníky. V době adventu pak budou mít každý svůj jarmareční stánek v prodejnách Albert. Přesné termíny a další informace naleznete na www.spoludetem.cz, www.facebook.com/spoludetem a www.nadacnifondalbert.cz.

POZVÁNKA

Proto všechny srdečně zveme na 3. ročník Jarmarků s Albertem, který se koná pod záštitou neziskové organizace Spolu dětem a nadačního fondu Albert, 11. a 12. prosince 2015 v Novém Jičíně v prodejně Albert (Suvorovova 154). Podpořte dobrou věc a udělejte dárečkem někomu radost! Těšíme se na Vás.
Děti z Dětského domova Loreta ve Fulneku

V sekci Dokumenty a projekty