Super nedělní odpoledne ve Štěpánkovicích

Super nedělí odpoledne ve Štěpánkovicích – poděkování panu Stoškovi

V neděli 26. května 2019 jsme s dvanácti dětmi našeho domova přijali pozvání pana Stoška ze Štěpánkovic na sportovní odpoledne, které za přispění ochotných sponzorů připravil pro děti DD Loreta ve vlastní režii. Jako první si pro nás připravil návštěvu Aquaparku v Kravařích. Po příjemném osvěžení a radovánkách v bazénu, a že to právě v tento den super vyšlo, bylo krásně a teplo, jsme se přemístili na hřiště do nedalekých Štěpánkovic, kde nás čekalo další příjemné překvapení. Pan Stošek nás srdečně přivítal a seznámil s programem celého odpoledne. Program započal mistrovským fotbalovým utkáním 1. A třídy mezi místním a fulneckým mužstvem. O přestávce, před zraky všech přítomných fanoušků, si i naše děti zahrály krátké fotbalové utkání s žákovským mužstvem Štěpánkovic. Zápas pro nás dopadl s úspěšným výsledkem 2:1. Ceny našim dětem předávali ligoví fotbalisté z Opavy, kteří byli velmi ochotní a příjemní a s dětmi se i vyfotili. Mimo jiné si děti zpestřily odpoledne jízdou na ponících, kolotoči a do širokého okolí se mohli podívat z osmimetrové plošiny. A hlavně, žádný zúčastněný netrpěl ani žízní ani hladem – pan Stošek dětem a vychovatelům připravil občerstvovací kartičku v hodnotě 200 Kč a mohli si dát, na co měli chuť – koláče, klobásky, langoše, nanuky, dobroty všeho druhu….

Děkujeme panu Stoškovi a všem ostatním za krásné odpoledne, děkujeme za moc krásný dárek pro naše děti, děkujeme za příjemně strávený čas. Moc si toho vážíme.

Za děti DD Loreta ve Fulneku děkuje teta Jindřiška a strejda Zdeněk

V sekci Společné akce, Spolupráce,sponzoři