Vánoční nadílka ze Štěpánkovic

Je příjemné vědět, že „někde“ je „někdo“, kdo na Vás myslí. Pan Erich Stošek, je takový náš vzdálený anděl, který na naše děti myslí již několik let. Proto mu děti vyrobily anděla, který ho bude chránit. Tak jako v minulých letech, přestože má spoustu práce, si našel čas a před Vánoci nás potěšil svou návštěvou. A přivezl auto plné „překvapení“. Děkujeme jemu, jeho rodině, všem jeho přátelům, pracovním partnerům, návštěvníkům jeho hospody, fotbalovým fanouškům za dárky, dobroty, věci a finanční příspěvek. Děkujeme sestře pana Stoška, která dětem upekla její výborné koláče, po kterých se jenom „zaprášilo“. Snad ji v čase vánočním zpříjemnil atmosféru svícen, který jí děti vyrobily. Děkujeme, že na naše děti myslíte, ony myslely na Vás, a vyrobily Vám drobnosti pro potěšení. Děkujeme a mějte krásný rok plný radosti a úsměvů.

Děti a zaměstnanci DD Loreta

 

V sekci Spolupráce,sponzoři